Bajki japońskie z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai – warsztaty dla dzieci
[AKTUALIZACJA 01.06.23, godz. 23:10: Aktualnie wszystkie miejsca na warsztaty są zajęte, a formularz zapisów nieaktywny. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.]
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicami/opiekunami na warsztaty
Bajki japońskie z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai
sobota 3 czerwca 2023 godz. 11:00 (dzieci w wieku przedszkolnym) BRAK WOLNYCH MIEJSC
sobota 3 czerwca 2023 godz. 12:30 (dzieci w wieku wczesnoszkolnym) BRAK WOLNYCH MIEJSC
Prowadzenie: Olga Płuciennik
Zajęcia trwają godzinę i odbywają się w formie stacjonarnej w Pracowni Duży Pokój, ul. Warecka 4/6, 00-040 Warszawa. Wejście znajduje się od strony ul. Kubusia Puchatka (na drzwiach wywieszony będzie plakat).

Bajki japońskie z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai
Kamishibai to japoński teatr ilustrowanych opowieści. Ta kreatywna metoda pracy z dziećmi pozwala cieszyć się literaturą i sztuką słowa w nowym wymiarze. Podczas spektaklu wyruszymy w podróż do Krainy Kwitnącej Wiśni. Poznamy przygody Uriego – małego chłopca i jego psa Marudka i dowiemy się, z czego słynie Japonia. Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć alternatywną wersję opowieści lub zaprojektować własny wachlarz.
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, obowiązuje limit miejsc. Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza.
Osoby przyjęte na warsztaty zostaną poinformowane drogą e-mailową.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w spotkaniu.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorką projektu j.koscianska@etnograficzna.pl
Chcemy, aby z naszych zajęć mogło skorzystać każde chętne dziecko. W przypadku zapisu na zajęcia dziecka ze szczególnymi potrzebami, zachęcamy do kontaktu z koordynatorką projektu j.koscianska@etnograficzna.pl – wcześniejsza informacja dotycząca indywidualnych potrzeb dziecka pomoże nam dostosować dostępność zajęć.
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Podróże z antropologią” realizowanego przez Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego. Dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.
Zasady udziału w warsztatach Pracowni Etnograficznej 2023